1 / 7
Toyota Yaris 1.4d 2006
3.899 €
Цената не е фиксна
30.05.2022 08:54

Прилеп / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e odlicno zacuvan. Registrirano i servisiran i odlicni gumi. Povejke informaci na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Telefon
Потврден огласувач
075496008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам