1 / 12
Ogledalo ogledala so led tac
1 €
20.09.2022 21:03

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za vgraduvanje na tac.
Standardno ogledalo.
Sivo.
Kafeno.
Pratete ni dimenzii na viber ili poraka za da moze da se napravi ponuda.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Огледало

Се продава од:

Bube
Потврден огласувач
078204800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам