1 / 2
Ogledalo i kozmeticko biro
8.000 МКД
Цената не е фиксна
12.06.2022 10:42

Карпош / Скопје

Ogledaloto e led sijalicki site funkcionlni
Ogledalo 50cm×70cm
Kozmeticko biro 48cm×105cm
Kompatibilni za vo kozmeticki salon i spalna soba

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
78880088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам