1 / 5
Novi futroli za xiaomi poco f3
400 МКД
13.09.2022 15:17

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Maskite se novi ne koristeni ,samo taa sto e na preklop e nosena nekolku pati!!
Nilkin PRODADENA
Rzants 400 den.
Na preklop 250 den.
Info.078 240 638

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Се продава од:

iphone
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам