1 / 11
TAFTALIDZE 1 sproti Sity Maal 100m2 so 3 spalni
900 €
18.04.2022 11:20

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Taftalidze 1

TAFTALIDZE 1 na Bul.Partizanska kaj Sity Mall se prodava stan100m2 so 3 spalni sobi i salon, toalet, kujna, ostava, balkon so parno na 5 sprat bez lift.
Cena 900€/m2
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

SKOPJANKA kaj Meze bar 85m2 na 3-ti kat

111000 €

CENTAR pozadi UJP star stan 70m2 na 3/4

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам