1 / 5
Mini Telefonce so Tri Sim Karticki
1.700 МКД
11.03.2022 22:39

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

servo

Боја:

White

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Mini telefonce so tri otkluceni sim karticki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

🆕
Потврден огласувач
𝕂𝕆ℕ𝕋𝔸𝕂𝕋 𝕊𝔸𝕄𝕆 ℕ𝔸 𝕍𝕀𝔹𝔼ℝ 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам