Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski
1 МКД
Цената не е фиксна
12.03.2022 09:23

Куманово / Куманово

Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski, standardni ne se slim

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам