1 / 4
GRADEZEN KRAN SE PRODAVA FIRMA KONDENTA GEASKO
1.111 €
07.02.2023 23:33

Бутел / Скопје

SE PRODAVA GRADEZEN KRAN GONDETA GERMASKA FIRMA DUGACOK 27 METRI /SIROK 37METRI DIGANJE 8 TONA VREDI DASE VIDI ZA INFO POVEK NA TELFON 072696965

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Iskop prevos kiper grajfer
Потврден огласувач
072696965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам