1 / 3
6 Кристални чаши на столб
4.500 МКД
Цената не е фиксна
04.04.2022 21:26

Карпош / Скопје

Продавам 6 кристални чаши на столб, за жесток пијалок, чист кристал, само за вистински уживатели. Може и за подарок

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам