1 / 4
6 чаши ниски со сребрен раб и 6 чаши на столб
1.200 МКД
12.03.2022 23:08

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 6 нови чаши ниски со сребрен раб, неупотребувани за цена од 1.500 ден. и 6 чаши високи на столб , нови неупотребувани за 1.500 ден. Погодни за подарок или за домашна употреба.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам