1 / 3
Кристален сервис за колачи
3.500 МКД
Цената не е фиксна
12.03.2022 23:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

продавам кристален сервис за колачи, нов, неупотребен, има голем тањир за торта или колачи и 6 мали тањирчиња, како е покажано на сликата.
Погодно е за подарок или за домашна употреба. Само за вистински љубители

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам