1 / 1
Кристален послужавник за ситни колачи
2.000 МКД
18.09.2022 21:42

Карпош / Скопје

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, погоден за подарок или за домашни потреби. само за вистински љубители

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам