1 / 4
Se prodava porsche Cayenne
1 МКД
30.11.2022 08:58

Куманово / Куманово

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlična sostojba može zamena za pomala

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

buli kompani
Потврден огласувач
072 577 777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам