1 / 4
Site 3 plakari za 3.000
3.000 €
19.03.2022 00:13

Карпош / Скопје

Plakar od 4 krila
Komoda
3.000 denari
Plakarot se rasklopuva,
Moze i vo kola da go sobere
2 m dolzina

Na ovoj broj zvonete
075366508

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075318477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам