1 / 3
Premium Double Перница
500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
600 МКД
26.06.2022 10:19

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Premium Double Перница 🛌
🛌 Луксузна и богато наполнета, двострана перница. Идеална перница за оние што уживаат во чуството на удобност и мекост.
🗨 Навлака - Изработена од нежен и ултра луксузен 100% памучен материјал.
🗨 Полнеж - Изработена со две комори со различен тип на полнеж, што нуди две различни страни на перницата за различно чувство на удобност.
🟢 Едната страна е исполнета со исклучително лесен и мек полнеж од топчест фибер - ball fiber. Оваа страна овозможува флексибилност, но и меко чувство.
🟢 Другата страна има комора каде што се наоѓа внатрешна перница исполнета со мешавина на топчиња од полиестерски влакна од blown fiber и трошки од мемори пена, за уште поудобно чувство.
✅ Обезбедува загарантирано враќање во својата првобитна форма и нуди постојана и трајна мекост;
✅ Производот е сертифициран според OEKO TEX 100;
✅ Со природни антиалергиски и антибактериски својства;
✅ 50 x 70 cm.
🚚 Брза достава низ цела Македонија.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
078412924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам