1 / 8
Seat leon 1.6 benzin plin atest
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 16:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Seat Leon 1.6 102ks benzin plin atestiran registriran cela godina servisiran vo odlicna sostojba odgovara i za vozac pocetnik. KONTAKT: 078 259 699

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
078 259 699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам