1 / 4
Iphone XS 64gb
13.500 МКД
15.999 МКД
26.09.2022 15:56

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xs

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Odlicno zacuvan
Face ID ✅
True tone ❌
Battery health 77%
Mozna e zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Mishko
Потврден огласувач
075254990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам