1 / 10
Se prodava Mercedes E320
100 €
18.08.2022 23:25

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDESOT E BO ODLICNA SOSTOJBA MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME
Reg cela god novi gumi v6motor 224ks 7gtronik menuvac
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT 078 717 311
078 717 311 FILIP
078 717 311 FILIP
078 717 311 FILIP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Prilep
Потврден огласувач
078454034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам