1 / 6
Mercedes E200 benzin plin
1.850 €
21.06.2022 10:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes E200 benzin plin so atest dizna sistem. Kolata e odlicna za godinite, nema skapanici, motor menjac suvi bez maslo na niv
Registracija CELA GODINA, servis napraven na 17.06.2021
Motor menjac podvozje odlicni, klimatronik, dvozonska klima, elektrika, odlicni gumi
Akomulator pod garancija
Niska potrosna

Kontakt 077790028 mozi i na Viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077790028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам