1 / 1
Se prodava kukja vo Prilep
195.000 €
26.09.2022 08:36

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

221 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul. Dimo Naredniko

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2 i garaza 18m2. Na vkupen plac 353m2. Na odlicna lokacija.

Cena: 195.000 eur.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам