1 / 7
GIMBAL selfie stick bt za iphone i android
2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 09:09

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Elektricni gimbali
so tripod
Brushles motor
Vgradena baterija
Za profesionalni snimki i sliki
So sopstvena aplikacija
Videte go videoto
Extra cena
samo rozevi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

metodija deloski
Потврден огласувач
070331317
Испрати Е-маил до огласувачот

ANDROID BOX 2/16 google certified so iptv televizija

4000 МКД

DRON 8k za android i iphone

4300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам