1 / 1
Mobilno Telefonce
2.300 МКД
24.03.2022 22:14

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

cc

Боја:

Останато

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

malku koristen

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

🆕
Потврден огласувач
𝕂𝕆ℕ𝕋𝔸𝕂𝕋 𝕊𝔸𝕄𝕆 ℕ𝔸 𝕍𝕀𝔹𝔼ℝ 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам