1 / 1
Latofleks (so pokloplivi nogalki)
2.700 МКД
31.03.2022 13:00

Карпош / Скопје

Prodavam visoko kvaliteten i vo odlicna sostojba LATOFLEKS za lezai, kreveti so pokloplivi nogarki vo dimenzii : 200x180.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Burim
Потврден огласувач
078227645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам