1 / 3
Cela prednica za Fiat brava
20 €
06.10.2022 21:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Tel 078-234-020

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам