1 / 12
DELOVI ZA: MERCEDES C 200, CITROEN BERLINGO, VW SHARAN, AUDI
2 €
28.06.2022 22:08

Долнени / Прилеп

POLOVNI DELOVI ZA :

1. MERCEDES C200 CDI 2002god

2. CITROEN Berlingo 2.0HDI 2002god

3. VW Sharan 1.9tdi 116ka 2002god

4. AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GODINA

5. FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2005god

072208300

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам