1 / 3
VARIJABILEN ZAMAEC LUK ZA ASTRA H ASTRA J
16.000 МКД
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra H Astra J 1.7cdti

Tип на делови:

Ламела / Спојка

ZAMAECO E ISPRAVEN IZVAEN E OD KOLA OD ASTRA H LUK KOMPLET SO SE LAMELA POTISNA I DRUGLAGER SO GARANCIJA

Vo poraki ne odgovaram!

POVEKE INFO NA 075 280 787

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам