1 / 10
MAZDA 3 2.0 DIZEL nov uvoz svajcarija
4.500 €
05.05.2022 08:25

Куманово / Куманово

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 3 donesena od svajcarija 2.0 dizel 105 kw 143 ks so 6 brzini god na proizvodstvo 11 mesec 2008 redizajn pominato 172000 proverka kade sakate so visoko nivo na oprema registrirana cela godina servisirana vo top sostojba . Telefon za kontakt 078289251 /078289251

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Toledo - 1.9 TDI

800 €

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам