1 / 5
Барам да купам стара куќа ѕидана од камен
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2022 00:51

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Skopje

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана)
По можност во околните Скопски села но може и пошироко.
Пратете понуда со слики на viber или whatsup
078293894

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Elena
Потврден огласувач
078293894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам