1 / 1
Android Mobilen
3.500 МКД
Со вклучен ДДВ
21.03.2022 12:16

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

nn

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

poloven

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

🆕
Потврден огласувач
𝕂𝕆ℕ𝕋𝔸𝕂𝕋 𝕊𝔸𝕄𝕆 ℕ𝔸 𝕍𝕀𝔹𝔼ℝ 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам