1 / 4
RENO CLIO 2000 1.9D NA DELOVI
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 13:08

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

SPRODAVA DELOVI ZA RENO CLIO 2003 1.8 DIZEL
ZA POVEKE INFO JAVE TE SE NA 072252574 ILI VIBER

GEPEK VRATA
VRATI
HAUBA
KRILA
BRANIK PREDE
BRANIK ZADEN
STOPOVI
FAROVI
SOFERSAJBNA
STAKLA
SEDISTA
ENTERIER
DELOVI ENTERIER
PLASTIKI
VOLAN
MOTOR
DELOVI MOTOR
LADNAK
REZERVAR BENZIN/NAFTA

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

LOZANOSKI
Dimce Antuleski, 44
Потврден огласувач
072252574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам