1 / 3
Dvosed, fotelja i taburetka
10.000 МКД
25.09.2022 20:48

Кисела Вода / Скопје

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedot e so mehanizam za spushtanje. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Kontakt i info preku viber

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

Dare
Потврден огласувач
078497941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам