1 / 4
Prenosliva svetilka
399 МКД
13.08.2022 12:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Идеален за употреба во вашиот дом, гаража, работилница, кампинг, викендица и сл.

☑️ Кабел од 5 метри.
☑️ Максимална сијалица: 60W.
☑️ Осветлен прекинувач за вклучување/исклучување.
☑️ Корисна висечка кука и заштитен кафез околу сијалицата.
☑️ 240V мрежна работна струја.
☑️ Вклучува рефлектирачка глава.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 14 pricvrstuvaci

150 МКД

Komplet 200 pruzini

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам