1 / 11
Peugeot bipper
4.550 €
Денес 08:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

Bipper

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070 427 245

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам