1 / 8
DELOVI ZA FIAT PUNTO
99 €
26.09.2022 12:56

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke informacii na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075593998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам