1 / 12
Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks
9.100 €
21.09.2022 16:46

Кривогаштани / Прилеп

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 година 1450 кг носивост се вози со б категорија во одлична состојба регистрирано цела година до 01.07.2023година направен голем и мал сервис 4 нови гуми и нов акомулатор од опрема поседува централна брава електрика на прозори електрика на ретровизори серво волан два оригинални клуча можи да се види и проба во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077608896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам