1 / 5
NOVI ZAVESI-EFTINO
1 €
09.09.2022 10:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Novi zavesi,eftino,draperi,DRAPERI
EFTINO I HITNO
NE odgovarat na interierot KAJ NAS.
DIMENZII 2×3 METRI, 2×2M. VISINA 2,44 SM

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Nika
Потврден огласувач
075932003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам