1 / 8
Hitno Evtino 2 Tac Dormeo lambi
1.000 МКД
19.03.2022 23:38

Скопје Центар / Скопје

Хитно, Евтино, поради селидба малку користени (како нови) 2 Дормео тач ламби со регулација на светло
1. Dormeo Golden dreams Touch Lamp
2. Dormeo Lucia Touch Lamp
Цена 1000ден. една
Двете за 1600ден.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам