1 / 1
HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija
1.200 МКД
Цената е фиксна
19.03.2022 23:57

Куманово / Куманово

HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija, 3 casa.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам