1 / 4
FULDA 2GUMI
3.500 МКД
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

265

Висина:

70

Дијаметар:

15

GUMITE SE DOBRI NE SE KRIVI NE TRESA ZDRAVI SE
GUMITE SE FULDA 4X4

Vo poraki ne odgovaram!

POVEKE INFO NA 075 280 787

075 280 787

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам