1 / 5
Viluskar litostroj 5 tona vo top sostojba
4.000 €
Цената е фиксна
20.03.2022 16:40

Прилеп / Прилеп

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам