1 / 1
Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba
1 €
14.05.2022 13:28

Карпош / Скопје

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila, 2 so rozevi vraticki, 1 so crveni. Povolno

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078244931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам