1 / 10
Metal detektor detector do 3m so 2 sondi
350 €
08.09.2022 15:24

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Metal detektor osetlivost do 3m
Diskriminacija na metali dobar grand balance so 2 sondi

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

GP pointer metal detektor orgunal

1799 €

NOKTA JEOSONAR 3D METAL ZLATO DETEKTOR

1700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам