1 / 10
Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god
14.500 €
Цената не е фиксна
14.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:28

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god.
Nov uvoz od EU
Registrirana na makedonski tablici do april 2023god i servisirana kompletno spremna za vozenje
Mnogu mala potrošnja na gorivo 4l/100km
Dva kluca
Bez zameni

Od oprema poseduva-ABS - ESP - Bluetooth - Navigacija - golem displey na tach - kozen volan - media - Bord kompjuter - tempomat - naslon za raka - centralno zaklucuvanje - elektrika na prozori - maglenki - USB - AUX - Autohold - led dnevni svetla - strat stop sistem - i mnogu druga oprema
Poveke info na telefon 071-234-114
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nebojsa
Потврден огласувач
071-234-114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам