1 / 5
WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)
2.400 МКД
12.03.2023 17:57

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ!
Лесно и брзо се инсталира.
Ротационна ја движите со мобилниот.
Аларм за движење, секое движење го регистрира и ви испорака порака на, телефон.
Отпорна на надворешни услови.
Идеална, за мониторинг, набљудување и снимање на вашиот двор, плац, гаража итн
И уште многу други опции.
Оваа камера можете да ја купите о нашата продавница близу градежен факултет.
Ние не сме виртуелна интернет продавница каде што не добивате никаква гаранција за квалитет исправност кај нас за секоја камера добивате фискална сметка и гаранција ЕДНА ГОДИНА.
ЦЕНАТА Е РЕКЛАМНА 2600 ДЕНАРИ
ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА 078 280 459

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Dian
Потврден огласувач
077946175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам