1 / 4
Дневна соба
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 05:21

Аеродром / Скопје

Продавам гарнитура за седење-тросед и двосед фотеља.
Телефон за контакт 078 487476

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078270659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам