1 / 9
Peugeot 308
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 18:16

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku vozena novi gumi Ima mesto za pazar okulu cenata na lice mesto registrirana do 18.01.2024 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

pece
Потврден огласувач
070769032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам