1 / 4
MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008
9.800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.06.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA
2.2 MOTOR - 110 KW
. SO REALNI KILOMETRI - 260 000
REDOVNO SERVISIRANO I ODRZUVANO
MOZI DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE !!!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
076403787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам