1 / 7
FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING
6.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.06.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE
CENATA E SO DDV !!!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
076403787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам