1 / 5
Зимски гуми за џип suv 225-70-16
10.400 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 16:34

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

70

Дијаметар:

16

Продавам 4 гуми Continental WinterContact TS850P, најдобрите зимски гуми.

Димензии 225-70-16 за џип/suv, 2018год, имаат одлична шара 6мм и се потполно здрави.

Може и комплет со бандажи CMS (Germany) 16ки за Хонда (5*114.3).

Без замени.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Џими
Потврден огласувач
070304695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам