1 / 4
OPEL VECTRA 2.0 16V VO DELOVI
250 €
28.02.2023 21:30

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Za delovi moze i cela 250 e inf na 077 726 148
Kolata e bez motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам